Більше 20 років успіху!

Компанія ТОВ «TVD» понад 20 років успішно працює на ринку електротехнічної та телекомунікаційної продукції.

Початок діяльності підприємства було пов'язано з виготовленням замкової продукції для електротехнічних шаф. Наступним етапом було виготовлення продукції для телекомунікаційної галузі і постачання цього обладнання для мобільних операторів Київстар, МТС, Білайн. На сьогоднішній день основним продуктом нашого виробництва є напольні і настінні шафи зі ступенем захисту IP 40 і IP 55.

Наші електротехнічні шафи використовуються для низьковольтних розподільчих, ввідно-розподільних пристроїв, комплектних трансформаторних підстанцій, ввідних шаф ГРЩ, конденсаторних установок, щитів обліку.

Широка лінійка типорозмірів і модифікацій шаф дозволяє реалізувати будь-які типи низьковольтних щитів практично для вирішення будь-яких завдань. За бажанням клієнта можливо доопрацювати щити за індивідуальним замовленням клієнта, виконавши отвори різних конфігурацій на дверях, бічних і задніх стінках, даху.

Двері можуть виготовлятися заскленими.

Модульна конструкція дозволяє створювати щитові з декількох каркасів з'єднаних в лінійку і з поворотами. Можливе застосування кабельних і сполучних конструкцій в щитових. Передбачено виготовлення секційних надбудов для розміщення шинозборок над шафами, а також для з'єднання двох окремих шаф.

Шафи і комплектуючі до них, виготовлені нашим підприємством, мають сертифікат відповідності і реалізуються з урахуванням гарантійного терміну експлуатації.

Використовуючи якісний метал і дотримуючись технології виготовлення виробів з використанням епоксидної порошкової фарби ми забезпечуємо надійність і якість шафової продукції. Продукція виготовляється на гибочном і пробивном обладнанні фірми «AMADA». Шафи відповідають європейській якості за українськими цінами.

Терміни виготовлення продукції залежать від складності та кількості виробів, і складають від 1 до 5 тижнів.

Найбільш затребувані стандартні типорозміри шаф можуть бути придбані зі складу.

Наш виробничо складський комплекс розташований в м.Бориспіль.

За погодженням з клієнтом можлива відправка продукції транспортними компаніями: нова пошта, САТ, Нічний експрес або іншими перевізниками.

Цінова політика компанії націлена на оптимальне рішення ціна-якість. Більш бюджетний варіант шафи має на увазі мінімальну комплектацію і можливість зробити більш доступне цінова пропозиція замовнику. Ціни на продукцію, а також інші умови Ви завжди можете більш детально дізнатися у нашого менеджера.

Ми завжди вдячні за критику, побажання та ваші відгуки.

Зв'яжіться з нами.